[]

Favori dondurulmuş ürünleriniz.

Daha önce dondurulmuş ürünler hep mecburiyetten yenir diye düşünürdüm ama geçen yediğim lahmacun fikrimi değiştirdi. Birçok kebapçının lahmacunundan daha başarılıydı. Sonrasında Migros'tan alıp kaşar sos vb gibi takviyelerle kuvvetlendirdiğim pizza da birçok fast food pizzadan iyi gelince farklı çeşitlerde dondurulmuş gıdalardan deneyesim geldi.

Var mı tavsiye?


 
Pek gıdanın pizzaları


 • freebird5406_2  (17.06.22 22:36:08) 
torku'nun pınar'ın falan hazır köfteleri. normalde aşırı pahalı da indirim olunca güzel indirim oluyor o zaman evde yaptığın köfteden çok az pahalıya geliyor. acil durumlar için müthiş kurtarıcı sadece indirim takip edip toplu almak lazım.

onun dışında donmuş ıspanak, donmuş taze fasulye, donmuş soğan hep tutmaya çalışıyorum hızlı yemek yapmam gerektiği zamanlar için.
 • floydian  (17.06.22 22:37:47) 
www.migros.com.tr

su var cok favorim asiri seviyorum. bir de cikolatalisi cikmis denemek icin almistim ama diyetteyim su anda deneyemedim henuz. bence o da guzeldir.
 • in vino veritas  (17.06.22 22:38:11) 
Bezelye, mısır,soğan halkası, patates


 • playing star again  (17.06.22 22:42:48) 
Dr Oetker pizzaları inanılmaz başarılı.


 • dissendium  (17.06.22 23:01:58) 
Süperfresh'in bezelye ve nohutundan birer avuç her yaptığım pilava çeşni olarak koyuyorum. Tavsiye ederim.

Ayrıca Migros'dan Feast Pizza Gurme Meksika Usulü harika ötesi bir şey.

Ayrıca 5M Migrostan aldığım simitleri (Taze ve çıtır olacak) ikiye bölüp buzluğa atıyorum. Çözülmeden 5 dakika ısıtılmış fırında 5 dakika bekletince çayın yanında peynirle harika oluyor. (Süperfreshinki değil, kendi unlu mamüller reyonunda satılan)

Ayrıca İzmir Metro'da (Diğer şehirlerde var mı, bilmiyorum) dondurulmuş boyoz satılıyor. Sadesini tavsiye ederim.
 • Mirket  (17.06.22 23:03:29) 
A-101'de satılan ıspanaklı, kabaklı, pırasalı tepsi börekleri.


 • dr doofenshmirtz  (17.06.22 23:16:12) 
dondurulmuş bezelye, bamya, brokoli. çok pratik oluyor


 • yuvarlanantencereninkapagi  (18.06.22 00:12:42) 
Pınarın fish fingeri baya güzeldi
Pınarındı sanırım kasap köfteleri müthişti ama artık yok sanırım üretimi.

Donuk schinitzelleride seviyordum fiyatı ucuz diye temkinli yaklaşıyordum şimdi fiyatları almış yürümüş yaklaşamıyorum.
 • kararsızataletfilozofu  (18.06.22 00:13:19) 
Feast Tostmania


 • pro9it9is9  (18.06.22 01:03:02) 
A101in rulo ve kalem börekleri efsane.


 • baal  (18.06.22 08:16:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.