[]

Magnum'un margarinden hallice olması, hangi dondurmayı yiyorsunuz?

En pahalı magnum bile Johnny Leş, sana yağ margarin gibi tadı kıvamı..

Tabakta dondurma sevmiyorum kaşıkla yemek. Külahta eriyerek aka aka dondurma yalamayı da sevmiyorum. Tatları güzel gelmiyor yani.

Macro'da ithal çikolata vs satılıyor eyvallah. Dondurma satılıyor mu peki?

Avrupalıların yediği içinde süt oranı %0.0001 vs olmayan adam gibi pakette, çubuklu dondurma yok mu medeniyetin beşiği İstanbul'da?

Siz ne yiyorsunuz?

 
Tarım kredi kooperatifi marketlerindeki kendi urunleri olan dondurmaları seviyoruz biz


  • mirty  (05.06.22 09:21:10) 
Bimde tabakta satılan bir Maraş dondurması var, onu da alıp külahla falan deneyebilirsin. En dandik dondurma bile Algida dondurmaları dan iyi artık. Gerci zaten adamlar dondurma bile yazmıyorlar artık paketlere :)


  • primetime  (05.06.22 10:05:45) 
Macro'da satılıyor. Mövenpick ve Pandos. Fiyatı uygun olsun dersen Venexia. Koska'nın külahından ya da kağıt helvasınan alıp içine koyabilirsin.


  • gabe h coud  (05.06.22 10:44:38) 
bizim burada açık dondurma satan (kendi yapan) bir yer var (bitopdondurma) ondan alıyorum. bazen mado. algida senede bir kez falan alırım.


  • tabudeviren  (05.06.22 14:34:32 ~ 14:35:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.