Buharlı pişirici

Kullanan var mı? Memnun musunuz?

ty.gl

Bunu gözüme kestirdim ama plastik olduğu için zararlı olur mu? Mutlaka çelik mi almalıyız?

Ben şahsen böyle ürünleri anlamsız buluyorum. Bende çelik 3 adet altı kevgir gibi olan tencere var. Normal bir tencereye su koyuyorsun ve sonra o kevgirleri de üstüne yerleştirip sebzelerini koyup ocağı yakıyorsun. İşin bitince de bulaşık makinesine koy bitsin. Gaz hem daha ucuz, hem de çelik tencere bunlar, bir kere al 50 sene kullan.

  • anneterligi  (21.05.22 12:08:28)
Hatta lafta kalmasın.

ty.gl 497 lira.
Bir tane daha da aparat alalım
ty.gl 340 lira.

840 liraya setimiz hazır. Gaz ile de çalıştığı için pişirmek de daha ucuz.
  • anneterligi  (21.05.22 12:12:49)
www.ikea.com.tr şundan var bende de iş görüyor gerçekten böyle bir alete ihtiyaç var mı bilemiyorum.

  • veritaslibertas  (21.05.22 14:17:42)
Almak isterseniz ben Homend marka olanını 500 liraya satarım. Yurt dışına taşınacağım için evi dağıtıyorum.

  • marla is in my head  (21.05.22 21:26:26)