Düştükten sonra uğultu

Bugun evde ayağımı sertçe dolaba çarpıp yere düştüm aslında önemsiz bi kazandı ama anında basim döndü, midem bulandı ve gözlerim kararmaya basladi. Birkzc kere bayıldığım için yine oyle olacak diye yere yatıp ayaklarımı havada tuttum. Çok fazla uğultu duydum kulaklarımda bikac dakika sonra geçti. Simdi de sersem gibiyim. Başımı carpmamama rağmen bu neden olmuş olabilir, yalnız yaşadığım için onemli mi diye korktum ona göre doktora giderim.

Öncelikle bir doktora gidin derim bir yerinizi kötü vurduysanız. Ama korkudan, tansiyondan, şekerden olabilir anlattıklarınız o an düşmenin etkisiyle.

  • veritaslibertas  (20.05.22 10:33:56)
acil doktora gidin, derhal.

geçmiş olsun.
  • rewlack  (20.05.22 10:42:04)
Acıya bağlı olarak tansiyonunuz düşmüş sanırım, bana sık sık böyle oluyor bir yerim aşırı ağrıdığı veya acıdığı zaman. Genel olarak düşük tansiyonlu biriyim.

  • amelie poulain  (20.05.22 11:10:36)
bir doktora gitmenizde fayda var yinede. kulak icerisindeki kristaller de yerinden oynamis olabilir, ani kalkislarda (yataktan mesela) bas donmesi mide bulanmasi yasarsaniz bu olasilik da aklinizda olsun

  • 65 derece  (20.05.22 12:48:26)