[]

kağıthane-levent yürüyüş yapmalık park

merhaba, haftasonları yürüyüş yapmak için kağıthane levent civarlarında uygun bir alan/park arıyoruz, tavsiyeniz var mıdır? aracımız var çok uzak olmaz ve park yeri sorunu olmazsa arabayla da gidebileceğimiz bir yer olabilir. teşekkürler :)
 
hacıosman metronun orda atatürk kent ormanı var ispark var orman içinde huzurlu bir yürüyüş yapmalık ideal bi alan. ben çok seviyorum tavsiye ederim.


  • rentts  (18.05.22 12:59:31) 
Hacıosman kent ormanı +1

Çok keyifli, saatlerce yürünebilecek ve kafa dinlenilebilecek bir yer. Hemen metronun alt katına ispark'a aracı bırakıp içeri girebiliyorsunuz. Beltur falan da var o girişe yakın çayınızı kahvenizi alıp da dolaşabilirsiniz.

Keşke daha fazla böyle park olsa da gitsek.
  • chicha_v2  (18.05.22 13:22:32) 
Etilerde bi park var Aykut bilmemne orası olabilir


  • alicek  (18.05.22 18:19:59) 
Levent sporcular parkı


  • temasettin  (18.05.22 20:49:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.