[]

Ayakkabı modeli bulma sorusu

Şu ayakkabı Adidas sanırım, modeli nedir acaba? Teşekkür ederim.

ibb.co


 
google görsellere adidas high top yazıp araştırmak lazım. adidas mid top da yazılabilir. sonuna brown kelimesi de eklenebilir. boğaz kısmında yandan bir çıkıntı var, bazı modellerde cırt cırt oluyor, o kısmı makasla kesmiş olabilir.


  • onemoremile  (18.05.22 11:50:49) 
adidas forum mid modellerine benziyor gibi


  • veritaslibertas  (18.05.22 12:22:05) 
  • lancelot du lac  (18.05.22 19:07:14) 
lancelot du lac hocam aynen bu model, onemoremile'in dediği gibi cırt cırtı kesip modifiye etmiş sanırım teşekkürler 1 senedir arıyordum şunu :)


  • Kaleci Saçlı Forvet  (18.05.22 19:32:10 ~ 19:33:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.