ağlamaktan helak eden filmler

tür fark etmez.

beni kopekli filmler daha cok aglatmisti. mesela:
Hachi: A Dog's Tale
Marley & Me
Eight Below
A Dog's Purpose
  • ermanen  (03.05.22 17:19:55)
diger aglatabilecek filmler:
the green mile
mar adentro
my sister's keeper
manchester by the sea
dancer in the dark
big fish
about time
50/50
a monster calls
  • ermanen  (03.05.22 17:32:51 ~ 17:56:43)
"the mist", korku/gerilim filmi ve pek acikli bir film degil ama sonu adama koyabilir. en surpriz sonlu filmlerin basina da oynuyor. bonus olarak ekliyorum.

  • ermanen  (03.05.22 17:40:37)
acikli anime filmler:
a silent voice
grave of the fireflies
i want to eat your pancreas
5 centimetres per second
wolf children
your name
  • ermanen  (03.05.22 18:08:46)
mar adentro için +1 demeye geldim. özellikle sağlığını ve mobilitesini kaybetme konusunda ciddi anksiyete yaşayan, bu konuda bazı sağlık sorunları da olan birisi olarak izlediğim en ağır filmlerden biriydi. koskoca adamım, aynen söylediğiniz şekilde ağlamaktan helak olmuştum.

savaş filmlerine ilginiz varsa ikinci olarak idi i smotri'yi önerebilirim. bu da izlediğim en ağır, en gerçekçi, en vurucu savaş filmi olabilir. insanı kalbini ateşe atmışlar gibi yapıyor.

üçüncü olarak aslında tam helak olmalık değil ama klass geldi aklıma. estonya yapımı olan. esasında lise öğrencilerinin zorbalığı konulu bir film, ağlatır mı bilmiyorum ama o da çok rahatsız edici ve ağırdır, ben ma ei sure çalmaya başladığında ağlarsınız diye düşünüyorum.
  • der meister  (03.05.22 18:27:40)
aglatabilecek turk filmleri:
canim kardesim
incir receli
babam ve oglum
ucurtmayi vurmasinlar
7. koğuştaki mucize
beyaz melek
  • ermanen  (03.05.22 18:37:28)
grave of the fireflies +1

  • phoarbix  (03.05.22 19:32:38)
Dancer in the dark

  • old possum  (03.05.22 21:10:59)
7.koğuştaki mucize

  • karayel  (03.05.22 21:39:07)
Hatchi
Sophie's Choice
The Notebook
  • congratulationsyouwon  (04.05.22 18:53:03)
The Broken Circle Breakdown
Manchester by the sea
Grave of the fireflies
Lilya 4ever
Quo Vadis, Aida?
Turtles can fly
  • shakespearesmother  (04.05.22 21:32:25)