[]

SGK, PTT ile haber kağıdı yollamış, içeriğini öğrenebilir miyim?

PTT ile SGK'dan haber kağıdı gelmiş ama evde bulamayip posta kutusuna kağıt yapıştırmislar, üstüne gönderi numarası yazıyor. Bu numarayı kullanarak SGK'nın bana ne gönderdiği bilgisine ulaşabilir miyim yoksa bayramdan sonra şubenin açılmasını mı beklemeliyim?
 
Muhtardan alacaksın muhtemelen tebligatı. Başka bir şey yoksa %90 GSS ile ilgilidir.


  • westblack  (01.05.22 21:29:24) 
BAĞKUR'luyum kendim yatırıyorum, bazen gecikmeli olabiliyor sadece. Şimdi edevletten müstehaklık durumuma baktım, müstehaktır yazıyor, eksiye düşen bir borçtan tebligat göndereceklerini sanmıyorum yani. GSS'yi de ödemiştim diye hatırlıyorum ama bakalım artık.


  • esse classic  (01.05.22 21:55:39) 
SGK'nın ne için çağırdığı belli olmaz.
Beni çağırıp bir reçete gösterdiler. Bu ilaçları aldın mı, arkasındaki imza senin mi gibilerinden. Bir de neden hep falanca eczaneden ilaçlarını alıyorsun dediler.

  • pro9it9is9  (02.05.22 13:00:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.