[]

Kings of Convenience geliyormuş

Selamlar;

Gitmeyi düşünüyor musunuz? Özellikle İstanbul dışından gitmeyi düşünen var mı? Kendi içinizde kar zarar şeysini nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Daha satışa çıkmadı ama ben çok kararsızım.

Çook çok sevdiğim bir grup ama İstanbul'da olacak olması, Passo'dan satışa çıkması, mevcut ekonomik kriz, ulaşım ve konser bileti, konaklama vs. düşününce öküz oturuyor içime.

Açtım şunu: youtu.be
Buruk bir şekilde çayımı içiyorum.

Gidecek misiniz? Gitmeyecek olanlar favori parçalarınızı yazabilirsiniz. Bir nevi dertleşiriz.

Teşekkürler.

Edit: O değil de burda www.eksiduyuru.com bir sn bile düşünmem demişim:D İnsan büyük konuşmaya görsün:D

 
Ben gidicem


  • freebird5406_2  (26.04.22 20:17:02) 
giderim. daha önce geldiklerinde de gitmiştim.


  • gabe h coud  (27.04.22 00:12:42) 
Istanbuldayım ama bu şarkıcıyı grubu bilmiyorum. Bilsem giderdim ve belki de giderim. Fiyatlar önemsiz. En iyi fp, beni mutlu edecek olandır.

Not: öteki duyurunuza da yanıt verdim. Parça için teşekkürler.
  • baldan kaymak  (27.04.22 00:42:43) 
epeydir dinlemedim ama giderim diye düşünüyorum şimdi geldiklerini görünce.

para sorun değilse bu tarz şeyler tek başına yapılır gayet, buna takılmak çok anlamlı gelmiyor bana. ayrıca diğer sorunda yazdığın gibi ülke değiştirmişliğim var ahah.
  • tepedeki psychedelic adam  (27.04.22 01:03:25) 
Önceki duyuru Dark Tranquillity konseri içindi. Ona giderek tek başına başka bir şehirdeki konsere gitme fobimi yenmiş oldum:D
Kings of Convenience da cevaplardan sonra dayanamadım aldım bilet:D

  • Amaranta ursula  (27.04.22 10:18:53) 
Bir tickmark da sana gelsin o zaman ;) iyi eğlenceler


  • baldan kaymak  (27.04.22 10:59:45) 
ben de aldım, sahne önünden.


  • gabe h coud  (27.04.22 11:04:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.