[]

CC Krem Tavsiyesi

Merhaba,
Orta kapatıcılıkta çok yoğun olmayan bölgesel kızarıklarımı kapatabilecek ve en önemlisi haftada 1-2 kere kullandığımda sivilce problemi yaşatmayacak bir cc krem arıyorum. Dönem dönem kistik sivilce problemi yaşıyorum ve cildim hassas, beyaz tenliyim.
Bugüne kadar missha ve note u denedim ancak missha renk tonu olarak çok beyaz kalıyor sanki note un da yapısını beğenmedim.Kriterlerime uygun renkli güneş kremi tavsiyeniz de varsa alırım,teşekkürlerr


 
Nuxe Bio Organic White Tea Multi Perfecting Tinted Cream Medium 50 ml

Ben bunu kullanıyorum, muhteşem bir şey, çıkarmayı unutsam bile başıma olumsuz bir şey gelmedi 6 aydır. Cildim hemen sivilce siyah nokta vs çıkarmaya meyillidir normalde. Bir önceki kullandığım ürün de Kiehl’s marka CC kremdi onun avantajı da Spf’si ve aynı zamanda cildi de düzeltiyor bir yandan, sivilce sorunu onunla da yaşamadım, ama onu mutlaka çıkarıyordum. Nuxe’u Bio serisinin temiz içeriği için tercih ediyorum, bir de tonundan ve dokusundan daha memnunum, yok gibi ama kusursuz bir dokusu var.
  • kullanıcıadımbuolsun  (02.04.22 22:42:55) 
Watsons da satılan pure beauty. Yıllardır bunu kullanıyorum. Çok memnunum


  • Hallegadola  (03.04.22 12:38:19) 
pure beauty


  • entellektuelmankurt  (03.04.22 15:16:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.