[]

2.el araba satın alımı kaç günde biter

Karar verdik karşı tarafka anlaştık diyelim. Hangi adımları izlemek lazım kaç gün sürüyor, bugün sünnet yarın deniz şeklşnde 1 günde bütün evrak işleri bitmiş oluyor mu
 
Satacak kişinin hiçbir borcu olmaması lazım arabayla ilgili. Muayene, mtv, araba üzerine ipotek, trafik cezası vs.

Ekspertize gidersiniz, sıkıntı olmazsa aynı gün de noterden halledebilirsiniz ya da ertesi gün de size kalmış. Noterde kuyruk yoksa kısa sürüyor. Sana yeni ruhsat çıkıyor o an. Plakan değişsin mi diye soruyorlar bir de. Ben hayır demiştim.

1 gün de sürebilir 2 gün de. Size kalmış..
  • Cesario  (15.03.22 19:45:53) 
Arabanın borcu harcı yoksa tek resmin iş noterde
O da 15 dakika da sürebilir 3 saat de ama genelde 2 saate bitmiş olur

  • kisa  (15.03.22 20:18:34) 
Araç satışa hazır ise eksper raporu 1 saat, noter işlemi 15 dk. Noter işlemi bitince zaten ruhsat direkt basılıp yeni sahibine veriliyor. Bir de dikkat edilmesi gereken bir nokta da zorunlu trafik sigortasını takip eden günlerde yaptırmak.


  • himmet dayi  (15.03.22 20:37:16 ~ 20:38:28) 
Aninda bitiyor. Direkt o gun.
Ornegin ben gittim arabaya baktim turladim, sonra notere gectik orada isi hallettik ruhsati ve anahtsri aldım ve çıktım geldim.

Yarim gunluk is.
  • stavro  (15.03.22 22:03:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.