[]

Bilindik hamburgercilerin fiyatları ne böyle ya

Carls jr’ın steakhouse’u 80 lira olmuş. O neydi gız.
 
Maalesef. Gerçi bilinmediklerde de durum farklı değil.


  • primetime  (14.03.22 20:28:27) 
Carls daha pahalı olurdu ok ama burger ve mc cok daha ucuz olurdu sanki bu ne abi şimdi hepsi eşitlenmiş


  • condom kurşunu  (14.03.22 20:30:09) 
Ama bu leş markaların lezzeti olmuyor evde yapınca yaw. Bi kere o patatesler çıtır çıtır oluyor orda evde hiç o çıtırlıpı yakalayamadım


  • condom kurşunu  (14.03.22 22:01:23) 
"evde aynısını yapıyorum" denildikçe ekonomi dandikleşmeye devam edecek.


konuya dönersek maalesef tuhaf bulmuyorum fiyatları. her şeyin fiyatı enflasyon* oranında artıyor. dışarıdan yersem ortalama 70tl hesaplıyorum öğünü.
  • aguen  (14.03.22 23:16:09) 
80 TL gayet normal.

Mahalle arasında döner+ayran 45 TL.

Carls Jr'ın 80 TL olması normal geldi bana.
  • Cesario  (15.03.22 09:11:06) 
İzmir’de yeni açılmış butik bir hamburgercinin reklamı düştü önüme geçen Instagram’da. Yemeksepeti’nde de gördüm restoranı bir bakayım dedim fiyatlara. 120 liraya hamburgerleri var. Öehh dedim.
Evde aynı lezzet yakalanmıyor evet. Bunun önemli bir nedeni de monosodyum glutemat kullanmaları.

  • oldtimer  (15.03.22 12:35:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.