[]

7.gün sonunda testim yine pozitif

Ben ne yapmalıyım? Negatif çıkana kadar teste devam mı? Burnumu tahrip etmek istemiyorum artık çok acıyor. Kendimi işe gidemeyecek kadar kötü hissetmiyorum ama biraz öksürük ve hapşırma var.

İşyerinde odada tek başımayım, wc’yi benden başka kullanan yok.
Onun dışında 2 gün adliyeye gitmem gerekecek ama orda zaten kimse sallamıyor…

Ne yapayım ben?

 
7 gün sonra test pozitif olsa da karantina yok. işe devam edebilirsiniz.


  • jelly bear  (06.03.22 17:42:21) 
7.gün sonunda (artık 5 oldu diye biliyorum) pozitif de olunsa bulaştırmadığın varsayıldığı için işe gidebiliyorsun. ben de 7.gün pozitif çıktım. 3 gün sonra yine pozitif çıktım. bir hafta sonra bugün yaptırdım bakalım sonucu bekliyorum. testin acımasını geçtim moral de bozucu bişey. geçmiş olsun.


  • naksidil  (06.03.22 18:11:28) 
PCR, hem false-negative hem de false-positive yönünden epeyce zengin. Yanı yalanci pozitif verme oranı yüksek.

Kendinizi iyi hissediyorsanız çok da uğraşmayın, işinize gücünüze bakın. Zaten ilk 5 günden sonra bulastiriciligin çok azaldığı da tespit edildi tüm dünyada. Keyfinize bakın.

Belirtileriniz sürüyorsa da doktora başvurun.
  • kaptankedi  (06.03.22 18:56:39) 
www.eksiduyuru.com

ben yine de güvenemedim ve 14 gün falan olmasını bekledim insanlarla yakın temasa girmek için.
  • floydian  (06.03.22 19:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.