Lomber Ponksiyon işlemi hakkında soru

Lomber ponksiyon işlemi yaptırdım cuma günü. İşlemden korkuyordum sevgili doktorum pıt giricem pıt çıkıcam dedi, dediğini yaptı hiç canım acımadı. Amaaa
Meğer bu işlemin sonrası dertmiş. İşlemden beri sırtım ağrıyo baya baya ağrıyor. Baş ağrısı demişler ama ayağa kalkınca boynuma sanki bıçaklar sokup çıkarıyorlar ama yatınca geçiyor.
Bu sırt ağrısı ve kalkınca çok çok şiddetli olan boyun ağrısı normal midir? Ayağa kalktıktan 5sn sonra gözümden yaş geliyor valla biri bana normal desin lütfen.

Çok geçmiş olsun. Uzman falan değilim ama bu başlıkta da ağrı konusuna değinenler olmuş: eksisozluk.com

  • duma duma dum  (20.02.22 02:45:08)
İlk birkaç gün için normal. Herkeste aynı olmasa da...
İstirahat, bol kafein, bol sıvı, ağrı kesiciler.
Yalnız, çalışıyorsanız birkaç gün rapor alın doktorunuzdan.
  • pro9it9is9  (20.02.22 09:33:08 ~ 09:34:37)
Bir süre yatacağım gibi duruyor. Sırtım yatmaktan da ağrıyor olabilir. O kadar tempolu çalışmanın üzerine yatma fikri iyi gibi gelmişti ama hiç keyfim yok yani kafamı gövdemden 10 cm yukarı kaldıramıyorum. Hangi noktada bu ağrı anormal sayılır kestiremiyorum :x

  • hazel  (20.02.22 19:50:51)
Belki biri okur da fikir olur diye yazıyorum. Bugün 6. Gün ve bu geçen sürede be ağrılar çektim bana sorun. Hala da 5 dk dan fazla ayakta duramıyorum, kulaklarım şişiyor sanki. Dün acile gittim serumlar, kas gevşeticiler falan ancak işte kendime geldim. He bir de ben ölüyorum diyorum doktorlar 7-10 gün bu belirtiler normal dedi. “Normal”miş neyseki.

  • hazel  (24.02.22 23:21:44)