[]

Galata tarafında cafe vs önerisi?

Arkadaşlar Galata Kulesi'ni ilk defa görecek biri için oraya hazır gitmişken Galata tarafında Galata Kulesi manzaralı bir cafeye de götürmek istiyorum.

Neresi olabilir, sizin gittiğiniz memnun kaldığınız bir mekan varsa önerir misiniz?

İstiklal caddesi tarafında da mekan önerebilirsiniz ek olarak.

 
barnattan olabilir


  • ala09  (18.02.22 22:20:40) 
Galata kulesinin 200 metre ilerisinde viyana kahvesi var cheesecakeleri güzel. Yine galata kulesinin 100 metre ilerisinde tower pub var, fiyatlar bi tık yüksek ama mekan güzel.


  • mg3929  (19.02.22 01:01:04) 
Payidar cok guzeldir


  • eja  (19.02.22 09:39:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.