Küflü odada uyumak

Bu kış yatak odamın duvarlarında biraz küf çıktı tavanda. Sabah uyanınca boğazım ağrıyor son günlerde. Bu küfle alakalı sanırım. Hasta olmaktan korkuyorum. Küf engelleyici boya ile boyarsam bu küflerin bi zararı kalır mı acaba? Şu an bu küflerle uyumak çok mu zararlı? Yazın hava ısınınca boyarım kokmasın dedim ama hemen boyamalı mıyım?

küflü odada uyumak solunumla küfleri ciğerlerinize almak demek, çok zararlı.

  • mikahakkinen  (15.02.22 09:12:22)
öncelikle sorunu çözmeniz lazım, muhtemelen nem alıyor, duvardan su sızıyor vs olabilir. bunu çözmeniz önemli.
ikinci olarak da boyamanıza gerek yok. çamaşır deterjanı ile temizleyeceksiniz küfü. ve evet hemen yapın küf zararlı.

www.youtube.com
  • veritaslibertas  (15.02.22 09:20:50)
Abi halüsinasyon, baş dönmesi falan yapiyor. Tehlikeli tabiki.

  • logisticsmanager  (15.02.22 11:01:31)
brittany murphy kuften oldu diye okumustum. simdi kontrol etmedim ama kisa sure sonra kocasi da olmustu galiba. evdeki kuf nedendi denmisti.

  • Kittie  (15.02.22 12:06:37)