Tem kullanırsam kaç para öderim? (istanbul)

Arkadaşlar google ve yandex mapste rota oluşturuyorum, paralı yolu seçiyorum ama ücret yazmıyor.

Beylikdüzü'nden Göktürk'e gideceğim. Esenyurt üzerinden Tem'e bağlanıp Mall of İstanbul tarafından tem'den devam edip gideceğim.

Tahmini kaç gişeden geçerim ve ne kadar öderim?

Ona göre hgs'ye para yükleyeyim. Kredi kartı otomatik bağlı değil çünkü.

www.kgm.gov.tr

Buradan hesaplayabilirsin.

Esenyurt - Mahmutbey arası 6,5 TL

Mahmutbey sonrası bedava zaten.
  • himmet dayi  (13.02.22 14:21:28)
@himmet

Mahmutbey'den sonra bir gişe daha yok mu? Mahmutbey'den Odayeri kavşağına kadar sürücem. Esenyurt ile Mahmutbey arasında da gişe var diye biliyorum.

Nasıl 6.5 TL olacak %48 enflasyonla bu mümkün mü?

40 TL var HGS'de ona göre 50 papel daha atacağım.
  • Cesario  (13.02.22 14:45:34)
geçişten sonra ödeme yapılabiliyor bildiğim kadarıyla.

  • sparkle kiddle  (13.02.22 15:57:32)
Odayeri kavşağı kuzey marmara ile ilgili, tem mahmutbeyden sonra ücretsiz. Temde giriş - çıkış ücreti var, esenyurttan sonra ıspartakule gişeleri var ama sizle ilgili değil o siz yolunuza devam ediyorsunuz. Rotanız esenyurt - mahmutbey; ücreti de 6,5tl.

Mahmutbey gişelerden çıkınca, mahmutbey kavşağından O7 mahmutbey odayeri bağlantı yoluna bağlanıyorsunuz. Burada İstoç, ikitelli, başakşehir kuzey, fenertepe SGS'leri var aynı yol üzerinde. Hepsinden geçtikten sonra Fenertepe gişelerine varıyorsunuz. Birkaç yüz metre gittikten sonra da Işıklar'da çıkış gişeleri var. Oradan çıkınca göktürk kemerburgaz hasdal için yol ayrılıyor d-20'ye bağlanıyorsunuz.

Şuradan bakın; www.kuzeymarmaraotoyolu.com

6,5 tl tem ücretine kuzey marmara yolunu dahil ettiğiniz için ortalama 30 lira civarı daha ekleyin.
  • akhenaten  (13.02.22 19:39:47 ~ 19:57:06)