Bu insanlar kamera karşısında nasıl bu kadar rahatlar?

Bu hafta izin haftam, Netflix falan derken zaman bolluğundan Yemekteyiz'e de sardım.

İzlerken de şunu merak ettim; sizce bu insanlar kamera karşısında nasıl bu derece hiç heyecanlanmadan sanki kendi doğal ortamlarında arkadaşlarıyla takılır gibi rahatça takılabiliyorlar, dış sesle şakalar atışmalar falan yapabiliyorlar? Televizyonda milyonlarca kişinin önünde oluyorsun yani, ben olsam aşırı stres yapardım diye düşündüm hep izlerken.

Öğrenciyken bir kere okulda bir tv kanalı çekim için gelmişti bize, sıra bana gelip de kamera karşısında konuşurken heyecandan maymuna dönmüştüm :D Belki Yemekteyiz tarzı programlardakiler ajanstan gönderiliyor da diyebilirsiniz ama tamamının ajanstan olmadığı da net belli. Çözemedim gerçekten.

Hocam zaten rahat oldukları için bu tarz şeylere başvuruyorlar katılmak istiyorlar. İllaki bir elemeden geçiyordur. Orada da en çok reyting getirecek şov yapacak insanları seçiyorlardır

  • ceketimi alip cikcam  (10.02.22 19:43:09)
onların amacı ekranda bir-iki kere görünüp belki bir dizide rol almak veya bir diziye falan başvururken cv'ye koymak için programa katılmak

yani adamın işi o.
  • duyurukullanıcısı  (10.02.22 19:45:54)
Aynı şeyi ben de düşünmüştüm. Dediğiniz gibi bazıları direkt olarak ajanstan gönderilen tipler oluyor. Geri kalanlar da elemelerde kendini belli ediyordur.

  • pispinti  (11.02.22 11:09:12)