Bele kadar saç

Özellikle minyonlarda nasıl görünüyor sizce? Bahsettiğim bakımlı, gür saçlar. Köylü diyeni duydum, çocuksu diyeni duydum. Sizce?

Fotoğraf da ekledim.

Güzel değil.

  • Zaman Tamircisi  (07.02.22 14:38:02)
Orantılı olmalı, boy kısa bacak boyu da özellikle kısaysa güzel değil +1

  • John Bloor  (07.02.22 14:41:54)
Midilli gibi duruyor, en fazla şirin ya da sevimli ama kadınsılıktan uzak.

  • baba jo  (07.02.22 14:48:05)
Örmeyi deneyin daha güzel durur

  • hasmetizm 2046  (07.02.22 15:06:15)
benim saçım da koyu renk ve yapısı, kalınlığı böyle.

düz, ince telli saçlara gidiyor uzunluk ama bizim saçlarda iyi durmuyor bence. saçım şu an boyun hizasında, hem boyumu uzun gösteriyor hem modern duruyor. tabii siz bilirsiniz...
  • adse  (07.02.22 15:15:30)
Gür dalgalı saça omuz hizasında saç bence çok güzel oluyor.

  • tamam sakinim  (07.02.22 15:17:03)
çok özeniyorum, bir kere uzattım, ben de minyonum ama yakışmıyor malesef, kabullenmek zorunda kaldım. özellikle bu tonlara daha çok yakışmadığını düşünüyorum kusura bakmayın

  • kenarortay  (07.02.22 15:18:48)
Ben genel olarak uzun saçtan pek hoşlanmamakla birlikte özellikle kısa boylulara çok uzun saçı yakıştırmıyorum.

Uzun boylu birinde çok bakımlı ve güzel olmadıkça bu boyda saçı kimsede beğenmiyorum.
  • ms brownstone  (07.02.22 15:22:57)
Çok çok çok kötü bu kadar uzun saç. Köylü demeyelim de kırsal hayatı andırıyor diyelim :D
Bakımlı, sağlıklı, düz veya hafif dalgalı saçta dahi sırtın ortasından daha aşağı hizada saç hiç modern durmuyor. Bob, orta bob, long Bob saçlar çok kullanışlı, modern ve sağlıklı oluyor.

İmza: bir gün aklına eser ve cesaret edebilirse pixie saç denemeyi düşünen bir bob-orta bob-long bob-bob.....kullanıcısı.
  • art pepper  (07.02.22 15:24:53)
ms brownstone+1

  • ala09  (07.02.22 15:37:48)
Gerçekten bakımlıdır ama fotoğraftaki hali beklediğim bakımlı hissini vermedi. Bu kadar uzunluk düz saça daha çok yakışıyor bence de.
Ayrıca örmeyi deneyin +1

  • reactionic  (07.02.22 15:39:01)
eğitim seviyesi düşük, sosyo ekonomik düzeyi zayıf gelir bana bu kadar uzun saçlı bir kız görsem.
hele minyon kızsa daha kötü.

abartılı kuyruklu eyeliner gibi bir şey
  • hopp  (07.02.22 15:42:43 ~ 15:44:18)
Şu fotoğraflardaki sarışın hanımefendinin saç uzunluğu nasıl peki? Kendisi internet ünlüsü olduğu için koyuyorum.

www.instagram.com
  • vestasy  (07.02.22 16:07:35)
1.75+ iseniz veya bacaklarınız uzunsa şükela durur. kısaysa, giyime bağlı olarak yatmadan önce saçını açıp tarayan adile naşit moduna girilebilir.

  • golgi aygıtı  (07.02.22 16:07:40)
yani modern görünmüyor, alaturka diyeyim.
bakımlı demişsiniz ama fotoğraftaki saç tam aksine bakımsız duruyor.
uçları çatallaşmış, incelmiş ve saçın kalın telli oluşundan, yapısından kaynaklı bir matlığı da var zaten.

bence de daha kısa ve modern bir kesimle çok daha hoş olabilir.
bob olur, omuz hizası olur, o artık kuaförün becerisine ve sizin zevkinize kalmış.
  • blatta hiberna  (07.02.22 16:20:58 ~ 16:21:24)
bariz köylu işi.

  • all girls dream  (07.02.22 17:14:53)
Köylü +1

  • ruhen hastayim ben  (07.02.22 17:16:34)
siyah saç ve bu tarz hoş değil ama yandan önüne salsan daha iyi olur sanki. bir sarışın mavi gözlü busty petite kızda ilgi çekici bir şey olabilir. yine de ne gerenk var diye sordurur. halı yıkar gibi yıkaması vardır onun. bakımı vs. yazın zaten battaniyeyle gezmek gibi. vesselam.

  • gabe h coud  (07.02.22 17:19:26)
kısaya kısa, uzuna uzun saç gider.

  • rose parks  (07.02.22 17:37:23)
saçların rengi ve şekli çok güzel fakat bu kadar uzun saç gerçekten alaturka duruyor.

  • elma  (07.02.22 17:48:53)
Bu kadar uzun sac bana tam anlamiyla gereksiz geliyor. Saclarinizi uzun seviyor olabilirsiniz ama bu saclar 20cm kisa olsa bile hala uzun kategorisinde olacak ve su an yuzunuze ve tarziniza nasil gidiyorsa ayni oranda yakisacak ve hatta uclari daha saglikli olacak. Durum boyleyken fazlasi anlamsiz geliyor.

  • pike  (07.02.22 19:05:08)
Baya kötü

  • blackidom  (07.02.22 22:37:31)
Bana da estetik gelmedi. Alaturka +1

  • jazzabel  (07.02.22 23:43:27)
Keşke boydan bir foto koysaydınız, daha kolay karar verirdik yakışıp yakışmadığına.

Üşenmezseniz şöyle yapın, düz renk bir giysi giyip boydan foto alın arkadan. Sonra bilen biri, hatta buradan da yardım gelir 3 farklı boyda saça fotomontaj yapıp kısaltıp öyle bakın.

Düz renk giysiden kastım photoshop kolay olur yapması.
  • John Bloor  (08.02.22 12:05:00)