[]

Yarın Kınalıada - Güzel yemek yemelik yer var mı?

Yarın kınalıada'ya gideceğiz (tercim sıram: kınalı > heybeli > büyükada).

Şimdi sezon kapandığı için bir çok restorant, yemekçi kapalı. Güzel, kız arkadaşla başbaşa keyifle yemek yiyeceğim bir yer var mı / açık olur mu?

bir kaç ay önce bile epey sessizdi, şimdi daha ölüdür sanırım. bi kaç ay önce deniz kenarında uygun bir yerde bir şeyler yiyip içmiştik, yine aynısını yapacağız güzel bir yer bulamazsak.

öneriniz varsa kınalı yerine büyükada ya da diğerlerine gidebiliriz ama oraları pek sevmiyorum.

 
oneri olarak burgazada yasemin restorant cok lezzetlidir calisanlar da cok kibar


  • ala09  (04.02.22 12:38:30) 
büyükada da olur.

orada imkanımız daha fazladır sanırım.
yarın kalabalık olmaz dimi? hava güzel olsa da akın akın gitmez insanlar.
  • dahinnotha  (04.02.22 16:17:33) 
Ben gecen ay hafta ici gittim ve gayet kalabalikti vapur, araplar genelde ve buyukadaya gidiyorlar. Biz kinalida indik, cogu yer kapaliydi ama sifir beklentiyle gitmistik az yuruyunce adini unuttugum bi yere oturduk deniz kenari, hava da gzldi sansa, aksama dogru da iceri gectik sominesi falan vardi, tatlis bi yer, ne yazik ki adini hatirlayamadim


  • euteamo  (04.02.22 16:49:35) 
eğer düğün yoksa, Teos güzel Kınalıada'da


  • hooiken  (04.02.22 16:54:20) 
Teos +1


  • jazzabel  (04.02.22 21:33:40) 
Hatirlayamafigim isi Teos :-)


  • euteamo  (05.02.22 00:39:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.