[]

alark hisse

alark hisse topluyorum. varlık sayısını arttırmak adına cuma pik noktadan (19) tümünü sattım, bu hafta 16'lara düşer tekrar alayım dedim.

ancak okumam doğru mu, bu hafta düşük seyreder mi?
banka yatırım raporları önümüzdeki günlerde 20+ olacak diyorlar, ki öyle görünüyor. almak için fırsat kolluyorum.

 
aselsan gibi hisselerde bu mantıklı olabilir ama şu an alark para basıyor. ülkede önemli bir şey olmazsa kolay kolay büyük bir düşüş olmaz.


  • potsdamer  (31.01.22 10:40:14) 
tepelerden satip dusukten tekrar alip lot arttirmak o kadar kolay olsa herkes zengin olurdu zaten, borsa boyle bir yer degil ya.


  • bay b  (31.01.22 10:42:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.