[]

Şahıs şirketi varken bir yerde çalışmak

Mümkün mü?

Mümkünse çalışacağım yere bildirmem mi gerekir?
Eğer bir önemi varsa şahıs şirketi eğitim faaliyetleri, ders veriyorum.

Bana vergi vs olarak bir getirisi olur mu?

 
Mümkün.
Bağkur ödemene gerek kalmıyor sgklı olduğun için.
Bildirip bildirmemen firmana bağlı biraz, sorun edebilirler de etmeyebilirler de. Soylemesen de olur belki sanıyorum goremezler bir yerden.
  • veritaslibertas  (28.01.22 22:58:10) 
Çalışabilirsiniz. İşyerinizin kurumsallığına göre bildirip bildirmemeniz değişebilir bence. Çalıştığınız işyeri sigorta yapınca şahıs şirketinde her ay ödemeniz gereken bağkuru ödemenize gerek kalmaz. Bu da 1000-1500 lira civarında bir kazancınız olur demektir.


  • gak  (28.01.22 22:59:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.