[]

Home office sandalyesi

Güncel fiyatlara göre, bel konusunda en iyi performansı verecek bir uygun fiyatlı çalışma sandalyesi arıyorum. En fazla 3 bin TL veririm. Öneriniz var mı arkadaşlar?
 
iki ay önce şu ürünü aldım.
www.hepsiburada.com

bütçem kısıtlıydı o yüzden bunu tercih ettim. oldukça memnunum. tekerlerinde çözemediğim bir gıcırtısı var sadece, onun dışında memnuniyetim yüksek.
  • dahinnotha  (25.01.22 10:12:12) 
adore'a benzer tasarımda bir koltuk var ofiste, süper rahat. kıçı başı bağımsız oynadığı için en rahat pozisyonda kalabiliyor. pro max mı neydi ama bu da benziyor sanırım mantık aynıdır.

evde de ikinci linki paylaşan arkadaşın sandalyesinin hemen hemen aynısı var, marka farklı. benzer fiyata aldım, iyi bence.

ama evet 3 bin tl verilecekse denemek en mantıklısı almadan önce mutlaka.
  • passion rules the game  (25.01.22 10:27:17) 
Ikea Markus baya rahat


  • chavezding  (25.01.22 10:37:37) 
@KnoxOverstreet'in önerdiğini 1 yıldan fazla zamandır kullanıyoruz memnunuz.

Oturma alanı bayağı geniş, eşim bağdaş kurarak oturuyor öyle söyleyeyim. Fonksiyonları düzgün çalışıyor ve yeterli. Kolçaklar hareketli ve yumuşak. Sırtı fileli yazın terletmiyor, oturma kısmı da aynı şekilde.

Fiyat bizim aldığımızın iki katına çıkmış ama indirim falan denk gelirse alabilirsiniz.
  • chicha_v2  (25.01.22 11:27:16) 
@KnoxOverstreet'in önerdiği eğer dayanıklılık açısından da iyiyse sanırım aradığımı buldum, bu ürünün terletme durumu nasıl?

Diğer yazan arkadaşlara da teşekkürler.
  • eksisozlukokuryazari  (25.01.22 16:18:34) 
benzer özellikler, 1500 tl
www.sedunamobilya.com

  • comp  (25.01.22 17:48:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.