[]

Kedimiz öldü - mezarlık

İyi geceler, bir saat önce kedimiz öldü. Yavrumun bedenini napmalıyız? Fikriniz var mı?
 
Biz yakınlarda ağaçlı mağaçlı bi park vardı oraya gömmüştük. Ha yakınlarda olmasaydı yine öyle bi yer bulur gömerdim.


  • Zaman Tamircisi  (20.01.22 00:51:57) 
biz apartmanın arka bahçesine gömüp üstüne de ağaç dikmiştik.

şimdi kocaman oldu o ağaç.
  • kibritsuyu  (20.01.22 00:53:05) 
Vakit geçirmeden hemen toprağa gömün çünkü zaman geçtikçe vücudu şişmeye ve kötü kokular yaymaya başlayacaktır.


  • alixkandemir  (20.01.22 01:20:10) 
merhabalar, kaybiniz icin cok uzgunum, cok zor bir surec.

ben krematoryum tercih etmistim. simdi odada benimle duruyor.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (20.01.22 09:28:54) 
Sabırlar dilerim.
Bir kedimizi bahçemize gömdük. Bir başka kedimiz (o sırada oturduğumuz evin bahçesinde toprak yoktu) veterinerle konuşup belediyenin hayvan mezarlığına gömdürdük. Orası nasıl bir yerdir bilemiyorum. Şimdiki kediciğimin yaşı epey var. Oturduğumuz apartmanın bahçesi müsait. Gözümün önünde olmasını tercih ederim.

  • SiyamkedisiZorro  (20.01.22 12:24:02) 
Derin kazmaya çalışın, bazen köpekler kokuyu alıp eşeleyebiliyorlar.


  • do you remember me  (20.01.22 13:37:19) 
belki birisi bakar ve yardımcı olur düşüncesiyle güncelliyorum;

ibb tepeören sahipsiz hayvan bakımevi'nin mezarlık hizmeti varmış. yavrumuzu oraya götürdük. sabiha gökçen taraflarında bir yer. bir form imzalattılar, pet pasaportunu ve çocuğumuzu aldılar. defin işlemini göremiyorsunuz. ya da daha sonra ziyaret edemiyorsunuz ancak çok huzurlu ve güzel bir yerdi. şimdi minnoşum orada kuşlar oynuyor.
  • entellektuelmankurt  (25.01.22 00:49:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.