[]

Termal içlik önerisi

4 kat kazak giysem de üşüyorum. Şöyle kaliteli gerçekten termal olan bi içlik var mı bildiğiniz?
 
hava sıcaklığı 7-10 derece civarındayken ve motosiklet kullanırken decathlon’dan aldığım bisikletçi üst içliğimi giyiyorum. sıkı ve elastik, sentetik bir ürün, gayet memnunum. motosiklette bile işe yarıyorsa günlük hayatta da yarar herhalde.

bir de marks&spencer alt üst takımım var, daha kalınca, onu da tavsiye edebilirim ama gereksiz pahalı kalmış olabilir decathlon’un yanında.
  • orient blue  (18.01.22 10:23:58) 
Black spade iyiydi


  • veritaslibertas  (18.01.22 10:34:16) 
bugüne kadar marks and spencer'dan içlik alıp da üşüyen görmedim.


  • co2s2  (18.01.22 11:05:01) 
termal içlik alacaksanız %100 polyester olmasına dikkat edin.
Bazıları pamuklu almaya çalışıyor, ancak teri uzaklaştırıp, cildinizde kurumasını engellemeniz gerekiyor. Bu yüzden en içinizdeki katmanın pamuklu olmaması gerekiyor.

  • burfak  (18.01.22 11:13:42) 
Marks and Spencer ürünleri kullanıyorum fakat içlik hiç almadım.

www.sahinlershop.com

Sürekli halı saha macı yaparım. içlik konusunda Sahinler'in ürününü kullanıyorum hiç üşümüyorum.

Burfak +1
  • kaiserr76  (18.01.22 11:23:13 ~ 11:24:27) 
Columbia var.


  • hair freak  (18.01.22 11:34:14) 
termal içlik değil safyün içlik diye arat onlardan al.


  • 8832ch78  (18.01.22 12:25:13) 
Hasyün markasının %100 yün fanilaları alt üst içlikleri var. Çocukken doktor önermişti anneme yün üşüse de terlese de hasta etmez yün atlet al diye. 20 yıldır kış ağırlaştı mı giymeye başlarım, boğazlı kazak felan nedir bilmem.

Dechatlon ve blackspade’in taytlarını giyiyorum bir de çizme giyersem onlar da sıcak tutuyor ama yün gibi değil.
  • cilekli pasta  (18.01.22 12:54:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.