Hakan Salınmış’a benzeyen oyuncu?

Merhaba,

Şu an kuzenimle bunun tartışmasını yaşıyoruz. Bir oyuncu varmış ve bu adama aşırı benziyormuş ısrarla odur zaten diyorum ama hayır değil çok fazla benziyor diyor.

Aklınıza gelen biri var mı?

Teşekkürler.

erkan can

  • ceylinf  (15.01.22 13:37:28)
hakan salinmis kim bilmiyordum ama google'in soyledigine gore bir orta yasli turk erkegi ortalamasi gibi, o yuzden herkes olabilir.

Koksal Engur diyorum.
  • sopiro  (15.01.22 13:43:16)
hakan salınmış, dizilerde farklı farklı gözükebiliyor, kilo filan vermişti herhalde bir ara. bence de büyük ihtimal yine kendisinden bahsediyordur ama bahsettiği oyuncu nerelerde oynamış, hiç hatırlamıyor mu?

  • miranda  (15.01.22 14:43:31)
ümit yesin.

  • komando kani var bende  (15.01.22 14:53:50)
@miranda açıkçası ben de aynı konuda ısrarcıyım ama hiçbir şekilde kabul etmiyor. Başka gösterecek oyunu kalmadı.

Spesifik olarak bir dizi/film yok çok çok fazla yerde oynadığını söylüyor sadece.
  • mutekebbir  (15.01.22 15:57:41)
Erdem Baş'ın yaşlanmış hali.

  • rose parks  (15.01.22 17:05:28)
hiçbiri değil ve kuzeniniz son derece haklı. aynı şeyi düşündüğüme eminim lakin kim olduğu şu anda aklıma gelmiyor. fakat benim hatırladığım tersi. kuzeninizin benzettiği kişiyi bilip ve halan salınmış'a (bu arada bu oyuncunun adını yeni öğreniyorum) benzetiyor idim.

mutlaka hatırlayacağım, bugün değilse bile hatırlayacağım. bekleyin.
  • kibritsuyu  (16.01.22 00:03:04)
Settar Tanrıöğen

  • ya ben lan neyse  (16.01.22 23:49:04)
Bu soruyu kafaya takıp aylardır ara sıra araştırdım. En sonunda hatırladığım kişiye ait video buldum, aha bu işte dedim, kimmiş diye baktım, hakan salınmış çıktı.

Benzettiğimi sandığım adam kendisiymiş, biraz daha genç hali. Bir hayli farklı göründüğü doğru.

Bulduğum video da bu: youtu.be

2:16'dan sonrası.
  • kibritsuyu  (16.03.22 23:24:28 ~ 18.03.22 08:18:17)