Süt ve ayran tercihiniz

Eskiden sütaş ayran ve pınar/torku süt alıyordum faka ayran 15tl süt de 13tl bandına çıkınca değişmeye karar verdim. Bugün migros ayran ve süt aldım. Bu ürünler sağlıklı mıdır? Siz uygun fiyatlı hangi ürünleri alıyorsunuz? Ayranı çok tükettiğim için 1.5 ya da 2 litre şeklinde alıyorum.

Sut her zaman en ucuzunu aliyorum. Migros dost veya birsah oluyor bunlar da.

Ayran konusunda kirmizi cizgim sutas. Baska almam. Saglik konusu aynidir bir sey fark etmez ben lezzet kismina bakiyorum.
  • floydian  (09.01.22 19:03:28)
Ozhisar mi ne öyle bir ayran var. Mümkün olduğunca o

  • kisa  (09.01.22 19:05:34)
Süt pınar alıyordum. Yoğurt bazen pınar, bazen ada organikti. Son zamdan sonra süt hiç almadım. Migr os yoğurt aldım ama gerçek yoğurt gibi değildi, beğenmedim

  • photo85  (09.01.22 19:19:38)
Özerhisar +1
varsa birinci tercihimdir.

O yoksa eker. Sütaş ayranın tadı bana güzel gelmiyor.

Süt pek almam ama alırsam Sek alıyorum.
  • himmet dayi  (09.01.22 19:23:33)
Sütü uzun süredir Migros kutu ya da Dost günlük şişe alıyorum. Yani kendimi bugünlerde değil, daha önceden yoksul hissetmeye başlamıştım. Ama bulunduğum yerde Migros süt artık yok. Hemen mi bitiyor ucuz olduğu için, yoksa diğer markaları satmak için mi böyle, bilmiyorum.
İçin ayran kıvam ve tat olarak güzel. Ama son zamanlarda indirim ve kampanyalara bakıyorum.

  • pro9it9is9  (09.01.22 19:29:49)
Süt için sek veya sütaş’ı tercih ediyorum. Günlük olanlardan.
Ayran’da ise migros’u seviyorum açıkcası. Ama bilindik bütün markaları alırım migros’a gitmemişsem.

  • ruhen hastayim ben  (09.01.22 19:39:50 ~ 19:40:02)
sutte sek'ten sasmazdim ama bim'in altin sutu cok guzel. ciktigindan beri ona gectim.
ayranda ise dost ayran'dan sasmamak lazim. ben de cok ayran tuketirim

  • nibba  (09.01.22 19:51:58)
sütte en ucuz hangisiyse onu alırım
ayranda eker veya migrosun kendi ayranını alırım, zaten migros ayranda eker üretimi.

  • astronom bey  (09.01.22 20:06:03)
özerhisar tercih ediyordum ancak artık çok pahalıya geliyor, 20-25tl arası oldu sanırım en son.

eker ayran tercih ediyorum o sebeple.
  • kent sakini  (09.01.22 20:15:07)
süt: pınar
yoğurt: sütaş
ayran: yoğurttan kendim yapıyorum
  • hayirsiz  (09.01.22 20:34:28)
migros hepsinde

  • ismailond  (09.01.22 20:53:45)
Aldığın migros sütü de Torku üretiyor zaten. Ayran için Eker guzel diyebilirim.

  • primetime  (10.01.22 01:07:59)
süt sek+1
ayranda ise o an elime hangisi gelirse..

  • vadrigar  (10.01.22 01:42:56 ~ 01:43:20)