[]

cumartesi kasımpaşa maçına nasıl gidebilirim?

bir tanıdığım cumartesi kasımpaşa maçına çağırdı. bir maça nasıl gidilir hiçbir fikrim yok. sanırım bilet falan da yok.

ne yapmam lazım? baştan sona anlatır mısınız?


 
Tandık anlatmıyor mu? :)

Passolig başvurusu yapmanız lazım bilet almadan önce.

Aşılı değilseniz giremiyorsunuz sanırım (ya da pcr yaptıracaksınız)

Bi de yanınızda çok fazla bozuk para olmasın, şişe, bozuk para, tehlikeli eşya vs sokamazsınız içeri, toplarlar hepsini kapıda.

Başka da bi şey yok. Stadı google mapsten bulursunuz herhalde :)
  • savidan  (05.01.22 13:42:53) 
passolig alman lazım.


  • sutlu nescafe  (05.01.22 13:42:58) 
onnline şekilde passolig alınız. alırken ya takımsız ya da kasımpaşalı olarak seçeceksiniz kendinizi.

sonra ya bi maç bileti alacaksınız ya da alınmış bir maç bileti sizin passo hesabınıza aktarılacak.

maç günü iyi şarj edilmiş akıllı telefonunuzla stada gidin. şarj edilmiş akıllı telefon gerekli; çünkü stada girişte biletinizi ve hes kodunuzu sorduklarında (aşılı olduğunuzu var sayıyorum) telefondaki passo ve hes uygulamalarından gösteriyorsunuz.

gidiş için de neredesiniz bilmiyorum ama; karaköy vapur iskeleden 20-25 dakika yürüyerek, haliç kasımpaşa iskelesinden 10 dk yürüyerek, şişhane metro çıkışından 10 dk yürüyerek stada ulaşabilirsiniz.
  • barankovan  (05.01.22 13:49:03) 
denilenlere artı olarak 2 doz aşının üstünden 6 ay geçtiyse 3.aşıyı da olmadan stada giremiyorsunuz diye bir haber gördüm bugün ona da bir bakın bence


  • kornisch  (05.01.22 14:29:21) 
passolig hemen çıkan birşey mi?


  • duyurukullanıcısı  (05.01.22 16:39:14) 
kartınız tarafınıza ulaşmasa da mobil uygulama ile girebilirsiniz maça ama başvurunuzun onaylanmış olması lazım.

Onay süresi ne kadar onu bilmiyorum ama.
  • savidan  (05.01.22 22:10:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.