[]

Dişi kedi kısırlaştırma sonrası anestezi etkisi

ne kadr sürede geçer?

8 aylık kızımı kısırlaştırdım. Ameliyatı dün akşam 7'deydi. Ameliyat sonrası saat 10 gibi uyanıp bir çişini yaptı, gece 3 gibi halen zor yürüyordu. Sabah saat 11 itibariyle sürekli yatıyor. Konuşmalarıma bile zor tepki veriyor. Anestezi etkisi bu kadar uzun sürer mi?


 
Sürer. 24 saatten fazla bile sürebilir. O sadece anestezi etkisi de değil. Aynı zamanda geçirmiş olduğu ağır ameliyattan kalma bir halsizlik. Sonuçta iç organlarından bazıları alınıyor. Ağrı sızı bile vardır.


  • himmet dayi  (28.12.21 11:24:40) 
sürer çok normal


  • veritaslibertas  (28.12.21 11:30:32) 
kedinin bünyeye bağlı. mesela birazcık ufakmış onun etkisi vardır, çok güçlü de değilse çok normal. benim dişi kedi de 8 aylıkken falan kısırlaştı ama ertesi güne tezgaha zıplayabiliyordu.


  • floydian  (28.12.21 11:35:09) 
Üzerine fazla gitmeyin, kısa sürede toparlayıp düzelecek.

Genelde sabahtan yapılır bu ameliyat, akşam olmasına şaşırdım. Ayıldıktan sonra huysuzluk yapabilir. Biraz sabretmeniz ve kendi haline bırakmanız gerekecek. Geçmiş olsun.
  • pispinti  (28.12.21 11:42:38) 
üç günde falan normale dönmeye başlar. dişi kediler için kısırlaştırma biraz ağır oluyor. dikişilerine dikkat edin.


  • delidir yakalayin  (28.12.21 14:51:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.