Safra kesesi ameliyatı sonrasi bulanti-kusma

Selamlar.

Annem 1 hafta once pazartesi kapali safra kesesi ameliyati oldu.
Dun karni agridi vs kustu, rahatladi. Bugun de kusacak gibiymis.

1 hafta gecti nerdeyse ameliyat uzerinden. Bu durum normal midir?

Normal değil.
Laparoskopik bir biyopsi sonrasında düzelemedim ve altından çok ciddi sorunlar çıktı.
Mutlaka kontrol olsun.
  • pro9it9is9  (26.12.21 15:01:34)
annem mart ayında kapalı safra kesesi ameliyatı oldu. Herkes 2-3 güne toparlar dedi. İyileşme 1 ayı buldu. Bu süreçte çok rahatsızlandık,ateş kusma ağrı. Sebebi de çok fazla iltihaptı. İltihabı ayrıca çekmelerini gerektirecek kadar çok iltihabımız olmuştu. Antibiyotikleriniz bitti mi? Bir kontrole gitmenizde fayda var bana göre, belki de antibiyotiğe devam ettirirler.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (26.12.21 15:04:09)
Ast alt baktırdınız mı?

  • Mistyimage  (26.12.21 15:15:27)
enfeksiyondan şüpheleniyorsanız hiç vakit kaybetmeden acile gidin, gerek görürlerse yatırırlar veya acil olarak sevk ederler.

enfeksiyon söz konusuysa ne kadar gecikirseniz o kadar geç iyileşirsiniz.
  • killerbee  (26.12.21 15:49:02)