[]

amazon 10-12 ürünü tek paket yapıyor mu?

tüm ürünler amazon tarafından satılır ve gönderilir / prime işaretli ürünlerden bi toplama yapıyorum da, bunları büyük bir kutuya koyarlar mı acaba?

ürünler küçük zaten hepsi aynı kategori (abur cubur vs)


 
geçen ay primelı olarak hepsini amazonun gönderdiği ürünleri seçtim. 10-15 parça ürünü 2 kargo olarak gönderdiler. aynı gün geldi fakat nedense birini agt diğerini kolay gelsin getirdi.


  • false pretension  (08.12.21 21:56:06) 
Benim bütün abur cuburları tek büyük kutuda gönderdiler.


  • pispinti  (08.12.21 21:56:12) 
Degisiyor. Bilemiyorsun asla.


  • floydian  (08.12.21 22:04:42) 
kategori kategori yolluyorlar genelde. tek kutuda gelme olasılığı çok yüksek.


  • eipcack  (09.12.21 11:42:10) 
Değişiyor +1


  • invictae  (09.12.21 11:42:26) 
bunu mustafa amazon'un kendisi bile bilemez.


  • bay b  (09.12.21 11:56:42) 
amazon müşteri temsilcisine yazdım o da duruma göre değişeceğini, net bir şey ifade edemeyeceğini söyledi. ancak çok yüksek ihtimal hepsi aynı gün teslim edilir diye de ekledi


  • avatar is back  (09.12.21 12:07:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.