Apple pencil alınır mı?

Merhaba,

Ipad siparişi vermek üzereyim. Tek amacım makale okuyup, altını çizmek ve not almak. Apple pencil almaya değer mi?

Teşekkürler

Apple Pencil'siz iPad'in çok bir olayı yok maalesef :(

  • silverleaf  (07.12.21 14:38:28)
çizim için mükemmel ama makalede cümle altı çizmek için 2bin lira vermezdim.

  • brakgn  (07.12.21 17:46:13)
apple pencil'siz 10 yıldır ipad kullanıyorum çizim için müthiş bişey ama kalemsiz işe yaramaz demek biraz şey :)

Yalnızca alt çizmek için biraz fazla harcama pasif stylus'lar da görür o işi dümdüz çizgi, not almak devreye girerse apple pencil almak daha iyi olur. Pasif stylus'lar anca düz çizgi çeker zira.
  • hedep  (07.12.21 18:50:29)
kalemsiz ipad sakın almayın çok kötü telefondan bile kötü oluyor kalem olmayınca

  • timmie  (07.12.21 18:52:47)
paraniz varsa yardirin gitsin. "ihtiyac var mi" gibisinden bakmayin, neticede makale okumak icin de ipad sart degil.

  • hot potato  (07.12.21 19:15:13)
Kalemsiz iPad olu yatırım kesinlikle degil ama kalem cok daha iyi. Cihaz iPad Pro değilse, Logitech’in kalemini de düşünebilirsiniz

  • kaptankedi  (07.12.21 23:41:15)
Çizim değil de altını çizmek için kullanacağın için belki çin malı olan kalemler de işini görebilir. Baskı hassasiyeti olmuyor onlarda bildiğim kadarıyla.

  • mirafiori  (07.12.21 23:57:26)