anadolu üni aöf öğrencilerine sorularım var.

1- ikinci üni kapsamında anadolu üni aöf'e bu sene kayıt olanlar için kimlik kartları bürolara geldi mi? 2- bu cuma günü sınav giriş belgesi için aöf binasına gitsem çok sıra olur mu?
3-kurşun kalem silgi şart mı? uçlu kalem götürsem olmaz mı?
4-telefonsuz mu gidiyim kesin?

1 - Geldi diye bir bilgi gelmediği için hayır diyorum
2 - Neden gidiyorsunuz, çıktı alın?
4 - Telefonsuz gidin.
  • whoosie  (22.11.21 22:45:50)
covid nedeniyle kart verilmiyor. telefon açıp öğrendim kesin bilgi.
giriş belgesinin çıktısını kendin alacaksın. büronun yardımcı olacağını zannetmem
olur. neden olmasın
telefonla gitmek durumundayım. emanete bırakırım ya da öğretmen masasına kapalı bir şekilde bırakırım.
  • sutlu nescafe  (22.11.21 22:59:28 ~ 22:59:47)
Yapman gerekenleri söylüyorum;

Kimlik işini unut. Normal tc kimliğinle git. (başka bişeyle değil, esnaf odası kimliği filan kullanma sakın bildiğin tc kimlik kartı)

Giriş belgesi için neden büroya gidiyorsun bilmiyorum ama evinde yoksa normal bir fotokopiciden çıktı al.

Kurşun olur, uçlu olur normal sınav işte ya lisedeki gibi düşün.

Telefonsuz git oralarda uğraşma
  • infernalcadre  (23.11.21 09:25:48)
3- Ben hep uçlu kalemle gidiyorum ama uç biter,tutukluk yapar vs. diye yedekte bir ikea kurşun kalemim var

  • arenas  (23.11.21 09:25:55)