Sabaha kadar hiç uyuyamayan yatakta dönüp durup ise yada okula gittiniz mi?

Gitmedim. Kafayı koydum mu uyuyayan biriyim.

  • Amaranta ursula  (20.11.21 00:03:39 ~ 00:03:54)
Valla ben de genelde kafayi koydugum gibi yatan biri olmama ragmen uyuyamayip gittigim oldu.

  • j r r tolkien hayrani  (20.11.21 00:07:45)
Çok gittim ve hep o gün bayağı kötü geçti. Uyuyamadığımda temiz hava almak iyi geliyor. Camı açıp odayı havalandırın ya da direkt balkona çıkın bir süre.

  • anarsika  (20.11.21 00:09:52)
çooook. şu ana kadar cevap veren duyurucuların aksine ben de ASLA uyuyamam, kafayı resetleyip "uyku vaktinde uyunur, yat gitsin!" deme becerim yok. deli gibi düşünür dururum, hiçbir şey olmasa bile. ertesi günün çok rahat, keyifli geçmesini mi bekliyorum? inan o zaman da "hemen uyuyayım ki yarına enerjik, uykumu almış olarak uyanayım!" düşünceleriyle strese sokarım kendimi, saatlerce uyuyamam. yok eğer zaten canım sıkkınsa filan geçmiş olsun...

şimdilik hem okul hem de iş açısından saatlerim rahat olduğu için tolere edebiliyorum ama normal şartlarda müthiş bir kronik uyku problemine yol açardı bu, öldürsen de 10 saat güneş altında koştursan da ben yatağa girince uyuyamıyorum, en az 1-2 saat lazım.
  • der meister  (20.11.21 00:21:06)
gittim ama gonul isi degildi baska stres (okul veya is)

  • hot potato  (20.11.21 00:27:22)
çok başıma gelmiştir.

  • theseachange  (20.11.21 00:31:00)
hayatımın özetini yazmışsın :D çok sık yaptığım bi aktivite diyeyim hatta :D

  • e mice  (20.11.21 00:32:54)
cok iyi uyurum muthis hizli uyuma anilarim vardir hatta ama benim de dusunmekten uyuyamayarak ise/okula gittigim cok olmustur.

  • in vino veritas  (20.11.21 00:36:05)
O kadar çok oldu ki... Genel sebep anksiyete. Üniversite 3. sınıf birinci dönem uyku düzenim tamamen alt üst oldu. Gece neredeyse hiç uyuyamıyordum. Sabah 6-7 gibi yatıp 2-3 saat uyuyup derse gidiyordum. Haftasonları 15 saat uyuduğum oluyordu. 3.5 saatlik ceza özel sınavına sabah sadece 75 dakika uyuyarak girdiğimden sınavda uyuyakalmışım. Görevli asistan uyandırdı. Bir sınava da yarım saat kala uyanıp ucu ucuna yetişmiştim.
İyi tarafından bakarsak gece uyuyamadığımdan ders çalışıyordum. Notlarım beklenmedik bir şekilde yükselmişti. Bir de bunun üstüne 3 ayda 50 roman okumuştum.

  • ganbatte  (20.11.21 00:42:46)
Uyku cok abartiliyor, senelerdir sabah 5te uyuyup 6da kalkip ise gidiyorum. O 1 saat de beyin dayanamadigi icin oluyor. Uyumadan da cok gittim.

Benim 3ten once uyudugum cok nadirdir.
  • divit  (20.11.21 01:08:47)
Uyku sorunu yaşayan biriyim, hep yaşıyorum dediğiniz durumu. Hatta KPSS sınavı iki aşamalı ya, bir hafta arayla gky ve alan sınavları oluyor ya, o bir hafta hiç uyuyamadım. Gözlerim kıpkırmızı ve beynim zıngırdıyordu.

  • Hallegadola  (20.11.21 01:59:05)
Sıfır uyku ile gittiğim birkaç kez oldu. Bunun dışında maksimum 1-2 saatlik uykularla gitmek rutinim gibi bir şeydi bir zamanlar. Senelerce çok ciddi uyku problemi yaşadım. Hala da hiçbir zaman yatağa girer girmez uyuyan biri değilim ama yatağa erken girip 3-4 saat işkence çektirmiyorum artık kendime. Ara ara melatonin kullanıyorum ve bu hayatta beni uyutabilen tek şey o oldu.

  • ms brownstone  (20.11.21 12:49:20)
Hiç gitmedim. Hayatı o kadar ciddiye almıyorum.

  • dissendium  (20.11.21 14:10:48)
Son bir aydır o şekilde gidiyorum desem abartmış olmam. Gidiliyor yani.

  • obsesif kadin  (22.11.21 08:16:33)
çok gittim gidiyorum, özellikle son 4-5 senedir, çocuğum olduğundan beri gecede 3 saat uyuyabilirsem 3 gün uyumuşum gibi geliyor çünkü çoğu gece yatağa yatsam bile kızım bir türlü uyumadığı için ben de uyuyamadan gidiyorum.

  • kakamelsokoban  (22.11.21 08:49:26)
Çok gittim. O gün bir şekilde geçiyor ama bir sonraki gün için erken yatıp uyumak lazım.

  • SiyamkedisiZorro  (22.11.21 09:32:13)
O tarz durumlarda genelde rapor/izin alip gun icinde uyuyorum.

  • cleric  (22.11.21 19:41:54)
benim rutinim böyle.

  • spivak  (24.11.21 00:47:23)