youtube reklamlarından çıldırmak

hem pc'de hem de telefonda reklam engelleyicisi olmasına rağmen özellikle trendyol-hepsiburada reklamlarından bıkkınlık geldi. adblock engellemiyor. telefonda bir video izlemeye korkuyorum..her ileri sardığında reklam çıkıyor. premium üyelik satın alma dışında var mı bir çaresi?

adguard yükle

ama mobil uygulamada engellemez. tarayıcıda engeller
  • jelly bear  (11.11.21 14:55:55)
bunu yazarken dahi reklamlara ödenen paranın önemli olduğunu kanıtlıyorsunuz.

ben açıkçası bulamadım ve yorulanlardanım. youtube için üyelik en iyisi galiba.

tabi nonsafe solutions her zaman var.
  • baldan kaymak  (11.11.21 14:57:15)
ublock origin kullan.

  • wrench  (11.11.21 14:58:53)
ublock Origin ile PC'de youtube reklamı çıkmıyor. Telefon iOS ise YouTube uygulamasındaki reklamları engellemek mümkün değil. Ancak AdGuard ile Safari üzerinden reklamsız izlemek mümkün. Android'de de YouTube Enhancer mı ne öyle bir şey vardı. Hala işe yarıyorsa o da Premium gibi yapıyor YouTube'u.

  • himmet dayi  (11.11.21 15:00:31)
opera kullanıyorum hem mac hem android telefon için reklam çıkma sıklığı haftada 1 veya 2

  • killerbee  (11.11.21 15:01:50 ~ 15:02:19)
pc için ublock origin android için youtube vanced.

  • glamdr1ng  (11.11.21 15:19:17)
telefon android'se youtube vanced diye aratın google'da. ilk siteye girin ve yönergeleri izleyin.

  • pangea  (11.11.21 16:16:29)
telefon için youtube vanced

  • freebird5406_2  (11.11.21 16:17:22)
youtube vanced +1

premium hesabım olmasına rağmen düz youtube'a göre daha çok sevdiğim için hala onu kullanıyorum uygulama olarak telefonumda.

PC'de de opera tarayıcı kullanıyorum yine premiumdan önce de hiç reklam denk gelmiyodu.
  • nundu  (11.11.21 16:18:42)