[]

3 doz aşı olanlar için 4. Doz olayı?

Ailem 65 yaş üstü. 3 doz aşı oldular.
4. Doz ağustos Eylül gibi açılmıştı fakat randevu almadık. Şimdi ise süreciniz tamamlanmıştır diyor. 3 dozda kaldık.
Neden böyle oldu?
4. Doz olma şansı yok mu yani?

 
Üç kez Sinovac olanlar için süreç tamamlanmış görünüyor. Dördüncü doz yok.
Ama üçüncü doz Biontech ise açılması gerekir.

  • pro9it9is9  (05.11.21 19:29:10) 
Enabız'a girip covid aşı durumunu tıklayınca altta seyahat nedenleriyle 4. dozu istiyorum gibi bir seçenek çıkıyor, ona tik atınca 4. doz için randevu açılıyor.


  • opucuk baligi  (05.11.21 21:28:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.