[]

Öğütmeli Kahve Makinesi Tavsiyesi

Selamlar;

Nespresso kapsül kullanıyordum ama artık cidden pahalı olmaya başladı. Kendinden öğütme özelliği olan ve uzun yıllar beni üzmeyecek bir kahve makinesi arıyorum. Seçenekler arasında kaybolduğum için tavsiyelere açığım.

Şimdiden teşekkürler.

 
bende delonghi esam 2600 var, bir 4 yıldır falan kullanıyorum sanırım, çok memnunum.

www.hepsiburada.com
  • veritaslibertas  (18.10.21 10:34:32 ~ 10:34:51) 
De'Longhi Magnifica S (ECAM22.110.B)
Var bende
4 aydır hergün 6-7 defa içiyoruz.
Evde en sevdiğim makine bu sanırım.
  • Corc  (18.10.21 10:52:29) 
Delonghi iyi bu konuda. bizde ecam23 var. günde 6-8 kahve yapılıyor. 2+ yıldır bir sorun çıkarmadı (evdeki elektrik sistemi yüzünden tüm cihazlar ile birlikte bunun da kartı yandı ancak kartını almanyadan 26 euroya getirtip değiştirdim kullanmaya devam).

www.hepsiburada.com
  • faithless  (18.10.21 12:53:40) 
2 senedir ofiste miele 5200 kullanıyoruz. her gün 20-30 arası kahve içiliyor, daha su koyvermedi ama bir yerde su koyverecek, eminim:D ara ara bakıyorum ne alayım diye. sanırım gaggia - saeco - philips üçlüsünden birisinin ürünlerini alırım. çünkü gaggia bu işin mucidi. saeco ve philips de aynı firmanın ürünleri.


  • co2s2  (18.10.21 14:34:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.