[]

Mikrodalgaya uygun olmayan plastik kap

Tupper mapir ama mikrodalga uygundur ibaresi yok mesela bu kaplari mikrodalgaya atinca noluyor bi on bes yirmi saniye cevirsek?
 
Mikrodalgaya uygun olmayan maddeler mikrodalgayı emip ısınabilir, ısınırsa deforme olabilir, eriyebilir veya yanabilir, bu da sağlığa zararlı maddeler ortaya çıkmasına yol açabilir. Yalnız uygun ya da uygun değil yazmıyorsa aslında sadece test edilmediği anlamı çıkar. Koyup deneyin, eğer 20-30 saniyede ısınmıyorsa, yanık kokusu oluşmuyorsa sıkıntı olmaz.


  • mikro patlama  (03.10.21 19:15:42) 
On beş yirmi saniyede saklama kapları bir şey olmuyor ama içindeki gıdalar da çok iyi ısınmıyor. Soğuğu kırılıyor biraz.


  • pro9it9is9  (03.10.21 19:29:50) 
Valla hicbi sey olmadi.


  • floydian  (03.10.21 21:01:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.