kayıt etmeyen uzaktan izlenebilen tip kamera

arkadaşlar bir adet kedimiz var. nişan arefesinde kedimizi öyle bakıcıyla falan vermek istemiyoruz. arkadaşımız var ancak her zaman gelecek modda değil.

isteğimiz şu: evin bir kenarına bir adet kamera koyacağız ancak bunun kayıt etmesinden öte sadece izlemek amaçlı istiyoruz. mümkünse(başka şansımız da yok) telefondan bir şekilde izlemek istiyoruz. kayıt eden istemiyoruz çünkü 64, 128gb her neyse 7-10 gün süre içerisinde dolmasından korkuyoruz.

umarım anlatabilmişimdir derdimi.

yardımcı olacaklar için şimdiden sağ olsun.

www.hepsiburada.com

istersen kayıt da yapıyor. anında izleyebiliyorsun ve 360 derece dönebiliyor. telefondan döndürebiliyorsun. hatta telefondan ses bile iletebiliyorsun eve kamerada hoparlör var.
  • jelly bear  (20.09.21 23:32:58)
Keyword: ip camera

  • veritaslibertas  (20.09.21 23:33:03)
Tplink tapo c200 kullaniyorum. Kendi uygulamasi uzerinden izleyebiliyorsunuz, ustelik kamerayi 360 derece yatayda, 100 derecede dikeyde oynatabiliyorsunuz. Kamera uzerinden ses de iletiliyor. Uygulamasi da gayet temiz calisiyor.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (20.09.21 23:35:57)
Mijia kullanıyoruz biz de bebek kamerası olarak. İster kayıt alın ister almayın, uygulaması üzerinden izleyebiliyorsunuz. kaydı telefona alıp sonra silebiliyorsunuz zaten. Hareket algıladığında bildirim gönderiyor ama bildirim biraz gecikmeli geliyor birkaç saniye kadar. 360 derece yatay ve aşağı yukarı hareket ettirebiliyorsunuz. Gece görüşü özelliği de var az ışıklı ortam için.

  • curukturpkokusu  (20.09.21 23:58:22)
Xiaomi 360 kullaniyorum, memnunum.
Isterseniz kayit da edersiniz, hareket olunca sizi uyarir falan.

  • logisticsmanager  (21.09.21 01:52:15)
Küçük bir çiftliğim var ve 8 adet görünür vaziyette ip camera ve kayıt cihazı var. Bunların dışında ahırın kapısını gören kamera olmasına rağmen olur da kamera sistemine zarar verip hırsızlık olabilir diye sote bir yere eski bir telefonu yerleştirip şarzı bağladım ve Google play den netcam programını eski telefona yükledim. Aktif kullandığım telefona da at home programını yükleyip karekodu okutarak birbirine tanıttım. Hareket halinde kayıt yapıyor, istediğim zaman açıp sesli şekilde izleyebiliyorum,sesimi iletiyor, istediğim an Manuel kayıt yapabiliyorum. Bu sistem işini görür diye düşünüyorum.

  • predecessor  (21.09.21 03:04:37)