Çok gözlü bir çanta, klasör tarzı bir şey arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Bazı ürünleri koymak için kafamda bir çanta modeli var, onu nerede bulabileceğim konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var. Hemen anlatıyorum:

CD çantası hayal edin, tıpkı onun tarzında. Ebatları bir laptop kadar. Yalnız bölmeleri her sayfa için yaklaşık 15-18 adet ürün sığdırabileceğim şekilde olmalı.Yani şöyle düşünün, laptop'u açıyorsunuz, ekran kısmında 15-18 bölmesi olacak, klavye kısmında da 15-18 bölmesi olacak. Bu çantayı ya da klasörü nereden bulabilirim? İsim gelmiyor aklıma, internette çok arama yaptım ama en çok yaklaştığım şey CD çantası oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Temsili bir resim de ekledim.

www.hizliresim.com

geçenlerde a101’de öyle bir dosya gördüm. körüklü dosya sanırım aradığınız şey.

www.a101.com.tr
  • violetsky  (24.08.21 17:05:24)
hayır, körüklü dosya değil maalesef.. defter gibi açılan bir şey düşünün, sayfalarında gözler(bölümler) var. o tarz bişey.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (24.08.21 17:09:46)
sanırım şöyle şeyler arıyorsunuz?

troyaderi.com
  • teritori  (24.08.21 17:25:45)
Hayır, maalesef bu da değil. acaba anlatamamdım mı ki :)) Görsel eklesem iyi olacak sanırım.. :)

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (24.08.21 17:43:25)
www.fiyatgrafik.com

şunun iki taraflı olanını arıyorsunuz sanırım değil mi? bir tane daha bundan olacak gibi
  • veritaslibertas  (24.08.21 17:51:08)
hayır @veritaslibertas, ondan değil tam olarak. görsel çizmeye çalıştım, ona bakarsan onun tam aynısı aslında. ektradan sayfa sayfa olmasına erek yok.. :)

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (24.08.21 17:57:41)
bu görseldeki bir çanta eşyaları tutmaz, her döndüğünde hepsi düşer.

  • deartheodosia  (24.08.21 18:15:57)
images.app.goo.gl
Şu kapı arkası düzenleyicilerin küçük ve katlanıp kapanabilenini arıyorsunuz sanırım.

  • kobuzchu kiz  (24.08.21 18:21:41)
bizde bir dosya çantası vardı zamanında yurtdışından alınmış. böyle deri bir çanta içine mukavvadan dosyaları ayırıştıran gözlr yapılmıştı, çok güzeldi. ismi neydi bilmiyorum ama var böyle bir şey:)

  • red g  (24.08.21 19:50:12)
o dediğinize benzer saat çantaları var ama tabii gözleri tam dediğiniz gibi değil galiba, saat koymalık şekilde. ben bir tane örnek buldum, konudan anlamadığım için ürün kalitesi vesairesi ile ilgili bir şey diyemem. sadece konsept bir yerden aklıma geldiği için "çoklu saat çantası" diye google'da aratıp buldum.

aradığınız belki bu olmasa bile, aradığınıza giden bir yol olabilir diye paylaşıyorum.

www.ciceksepeti.com
  • nimberjack  (24.08.21 20:34:51)
görselinizi kartvizit albümüne benzettim, belki işinize yarar:
www.bkmkitap.com

  • anthemis nobilis  (25.08.21 11:37:15)