ketıl fişe takar takmaz sigorta attırıyor

ketılı fişe takıyorum hiç düğmesine bile basmadan sigorta attırıyor. diğer elktronik aletleri fişten çıkarıp tek ketılı denedim. birden fazla prizde denedim. sonuç hep aynı. nedir sizce problem. 1.5 yıl kadar önce 30 liraya mı ne almıştım dandik bir şey. değiştirmem mi gerekecek. tamir falan uğraşılmaz sanırım bunla. masrafı kendisinden daha çok çıkar gibi?

30 liralık dandik bir şeyden ne bekliyorsunuz ki? Çöpe atmaktan başka yapılacak birşey yok. Yangın çıkarmadığına şükredin.

  • mikro patlama  (20.08.21 22:59:52)
Yangın çıkarmaması büyük şans. İçinde kısa devre var demekki. Direk çöpe atın.

  • zimbirik  (20.08.21 23:42:43)
içinde kisa devre var +1.
tehlikeli, harcadiginiz efora değmez, çok guzel yeni kettle modelleri var ^^

  • WithWorth  (21.08.21 00:11:53)
İçind su kaçmış ve kısa devre yaptırıyor olabilir.

  • efx  (21.08.21 00:23:25)
Ben 50 tl’ye blue house marka almıştım 2,5 senedir tek sorunu kireçlenmesi oldu. En azından adı bilinir bir marka alın ve kısa devre varsa kıvılcım falan çıkarıyorsa çarpılmak için uğraşmayın değiştirin gitsin.

  • heathen  (21.08.21 00:53:07)
yikadin mi? ben hep icindeki kireci cozdukten sonra kaynatmak istedigimde attiriyor ama 1 gun iyice kurusun diye bekledikten sonra sorun cozuluyor.

  • e mice  (21.08.21 01:04:00)
teşekkürler cevaplar için. şimdi baktım zaten 50 lira olmuş awoxtu markası. yine o fiyat bandında önderisi olan varsa açığım

  • fff02561  (21.08.21 08:48:34)
E şey. Benim de bir tost makinesi vardı. Yalnızca bir prize takınca sigortayı attırıyordu. Yukarıdaki bir arkadaş için yazmak istedim. Alette degil, prizde sorun olabiliyor. O yüzden prizleri denemek akıllıca bir şey. Tüm prizlerde aynı şey oluyorsa ben de oyumu resistance a su kaçmış olabileceği yönünde kullanıyorum. Yeni kettle için önerim olamayacak (*-*)/

  • velvetmorning  (21.08.21 10:01:11 ~ 10:03:25)
@velvetmorning evet ben de prizden kaynaklı olabileceğini düşünmüştüm o yüzden 2. bir prizi de denedim. bunu düşünemeyenler de olabiliyormuş ama gördük. malesef herkes akıllıca şeyleri akıl edemiyor

  • fff02561  (21.08.21 11:55:11)