Polisler sehirlerarasi otobuslerde ne kontrolu yapiyor

Uzun zaman sonra otobuse bindim. 2 defa durdurulduk temiz 20-25 dk bekletildik birinde kimliklere hic bakmadilar digerinde ise sadece kimlik gosterdik 1 saniye o kadar. Ne yapiyor bu adamlar cok merak ettim

Polis devleti oynuyorlar. Önceden böyle şeyler yoktu, ne zaman bombalama eylemleri oldu, o vakit görüntü olsun diye bu işleri başlattılar.

  • conta  (20.08.21 10:00:45)
gbt

  • jelly bear  (20.08.21 10:03:06)
gbt kotalarını dolduruyorlar.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (20.08.21 10:04:16)
Polis devleti +1

Ayda 10 milyon gbt yapıp kaç kişi yakaladılar ki? Hatta bunu ölçtüklerini bile sanmıyorum çünkü amaç bi iş yapmak değil, "yapabiliyoruz ki yapıyoruz", "senin vaktinin hiçbir önemi yok, biz ne istersek o olur" demek.
  • plutongezegendegilmi  (20.08.21 10:08:34)
Tek tek kimlikleri toplayıp yarım saat yiyorlar mesaiden + gbt kotası doluyor.

Bir kez Sakarya-İstanbul arası önce Mehmetçik vakfında, peşinden ilerideki gişelerde durdurmuşlardı millet isyan edince bıraktılar sonra ikincisinde.
  • chicha_v2  (20.08.21 10:10:29)
varsa yoklama kaçacağı falan onları bulup kota dolduruyorlar işte nolacak.
kaç terörist gbt ile yakalnmış ki bugüne kadar. teröristsin eylem planlıyorsun ama otobüse binip gbt ile yakalanıyorsun. olacak o kadar skeci mi bu?

  • Whily  (20.08.21 10:21:23 ~ 10:23:25)
Otobüs kazalarından sonra şoförlerin belge ve çalışma saatlerini kontrol ediyor da olabilirler.

  • curukturpkokusu  (20.08.21 10:51:32)
takograf olabilir

  • veritaslibertas  (20.08.21 10:55:10)
Otobüs kazalarından sonra kontroller arttı +1

  • austra  (20.08.21 11:19:04)
Biz çarşamba günü turla Amasra’ya gittik her polis çevirmesinde durduk. Kazalardan sonra arttı dedi rehber

  • Hallegadola  (20.08.21 14:56:30)
Gbt olmasi icin kimlikleri almalari gerekmez mi? Butun yolcularin kimliklerine toplam bakma suresi 20 saniye falandir

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.08.21 16:20:04)