[]

Veri Kurtarma Süresi

Merhaba Arkadaşlar,

Veri kurtarma programı kurdum. İlk olarak tarama yaptığımda 500 GB'lık veri buldu. Bunların ön izlemesini görebiliyorum. Taranan verileri harici diske "recover" dedim. Ancak 15 saattir %0'da.

Daha önce kurtarma işlemi yapanlara soruyorum, süre ne kadar devam eder?

Güç kaynağı kullanmıyorum, elektrik kesintisinde baştan mı başlamalıyım?

Teşekkürler.

 
15 saatte %2 dahi olmadıysa başka bir sorun da olabilir.
Tavsiyem sadece sana gerekenleri kurtar. 500gb az bir miktar değil.

500 GByi anlamak için şöyle yapalım.
500/ 4.7 = 106.3...
Yani şu an 106 tane DVDnin içeriğiyle ya da yaklaşık 667 CD nin içeriğiyle uğraşıyorsun demektir.
  • Erva  (08.08.21 10:14:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.