eski telefon almak

telefonum bozuldu. 1500 liradan aşağı yok. yeni düşük model almaktansa eski model ama iyi bir telefon almak mantıklı mı? 500 liraya lg g2 var mesela. whatsapp, youtube, internet vs. dışında kullanmıcam zaten. tek derdim şarjı iyi gitsin, normal donanımsal sorunları olmasın. mantıklı mı? çok sorun yaşar mıyım?

xiaomi mi5s mi6 redmi note 7

bu cihazlara bak hocam her isini gorur bunlar. bende de mi5s var yillardir hala canavar gibi
  • nibba  (31.07.21 17:35:35)
Eski telefonun şarjı uzun süre gitmeyebilir. Eski telefon yavaş gelebilir.

Bende mi6 var. Hala yeni gibi.
  • inheritance  (31.07.21 17:37:48)
g2 alma onlara sd kart takılmıyordu ve 32gb hafızası vardı sanırım

800-1000 arasına samsung s7 bulursan temiz iyi olur, 180-200 liraya da samsung servisinde bataryasını yenilersin
  • grimavi  (31.07.21 17:51:40)
hiç mantıklı değil o kadar eski cihaz almak. redmi note 7 gibi cihazlar fazlasıyla iş görür 1000-1200 bandında bulunabiliyor. halen güncel sayılır.

  • signore  (31.07.21 20:14:43)
G2 doğru düzgün kullanamazsin alma

  • veritaslibertas  (31.07.21 21:54:23)
3 yıllık bir telefonum var, ayrıca yedekte lg g3'üm var. lg g3 o kadar insanı çıldırtıyor ki telefonumu garantiye veremiyorum.

çok yavaş, kasıyor, donuyor, dokunmatiği algılamıyor. yüzde yüz normal olarak çalışıyor ama mevcut telefondan buna geçtiğimde bu normallikler anormal geliyor.

özet cevap: mantıklı değil.
  • trajikomix  (31.07.21 23:23:19)