[]

SMMM sınavı

Bu sınava hazırlanıp geçenler nasıl hazırlandınız, hangi kaynaklardan ve sitelerden yararlandınız?

Ek düzeltme: Hem yeterlilik hem de staja giriş sınavı için


 
Staja giriş sınavını mı soruyorsunuz, smmm belgesi almaya yeterlilik sınavını mı?


  • fildirfildir  (29.07.21 17:32:42) 
Staja giriş sınavı için:

Ben kpss a grubu sınavlarına hazırlanmıştım, orada edindiğim bilgi yeterli geldi sınav için, kıl payı da olsa staja giriş sınavını geçtim.

Bir arkadaşım ankara smmm odasının verdiği kursa katıldı ve geçti. Diğer iki arkadaşım fuat hoca diye bir siteden online eğitim alıp geçti.

*yeterlilik hakkında bilgim yok. Staj sınavını bu yıl geçtik.
  • fildirfildir  (29.07.21 17:38:31) 
Staj için kenan hocayı tavsiye ederim smmmegitimi


  • selimcigimisik  (29.07.21 17:51:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.