[]

Iskembeci tavsiyesi ve karabugday salatasi

Birbirinden alakasiz iki soru ile merhaba.
Istanbulda onerebileceginiz iskembe corbasi icin yer var midir?
Sariyerdeki mesirenin iskembesi guzel ama bir degisklik yapalim dedik.

Bir de karabugday salatasini nasil yapiyorsunuz?

 
Taksim murat kelle paça iyidir


  • respect  (06.07.21 21:39:35) 
c1: taksim 'de lale var ortakoy'de kircicegi iksinin de iskembesi iyidir.

c2: ben karabudgayi haslayip salatayla karistiriyorum.
  • in vino veritas  (06.07.21 22:15:48) 
İşkembe için çok alakasız bir yer önereyim. Ama popüler olmasa da bileni boldur. Ara ara trt müzik kanalından tüm sanatçılar ve orkestra toplu gelir hatta skdkfk Ümraniye tepeüstü kervansaray’ı bir deneyin. Lale, Fenerbahçe falan hepsini denedim. Ben genelde tuzlama yiyorum. En temiz, tadı yerinde, işkembesi diri ve lezzetli burası yapıyor. Bol sarımsak, sirke, önerdikleri acı sostan da biraz ekletin. Yanında verdikleri vakfıkebir ekmeğini de söyleyin ocakta kızartıp getirsinler. Mis.
Kokoreçi falan çok iyi değildir ama. Çorbaları iyidir.

  • mimarbasi  (07.07.21 01:51:57) 
Balat fetih işkembe, önce git bana sonra teşekkür edersin.


  • bay b  (07.07.21 06:26:11) 
Karabuğdayı haşlıyorum. Sadece marul ya da kıvırcıkla karıştırıyorum. Zeytinyağı, limon, tuz ve bol sumak ekliyorum.


  • jacque  (07.07.21 10:18:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.