[]

İngilizce bir kelime

Bir ses kaydı çözüyorum. Kayıtta siyahiler için ayrımcılık ve nefret söylemi içeren bu kelimenin söylenmemesi gerektiği belirtiliyor. Bunu diyen kişi Türkçe kodlamayla "SILÖR" gibi bir şey diyor. Çıkarabilecek olan var mı?
 
slum, slang gibi bisi olmasin yahut sealer, sailor bilemedim.


  • camussar  (02.07.21 22:11:47) 
Baya düz "slave" diyor olabilir mi acaba?

en.wikipedia.org

Şuraya da bak
  • buff  (02.07.21 22:17:08) 
Slur? Ses kaydını atarsanız daha iyi anlaşılır.


  • ryhmer  (02.07.21 22:27:44 ~ 22:29:02) 
Ses kaydi olmadan zor valla


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.07.21 22:33:36) 
  • burdasorularibensorarim  (03.07.21 00:21:20) 
Çok teşekkürler. Bir çalışmadaki görüşme kaydı olduğundan etik sebepleri göz önünde bulundurarak kaydı paylaşamıyorum.


  • Khalkedon  (04.07.21 00:09:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.