yüzdeki koyu lekeler için çözüm

bu genelde çözülmesi zor bir cilt problemi ama yine de "bende şu işe yaradı" diyebileceğiniz çözümler var mı?

plexr plazma tedavisi diye bir şey duydum. Faydası olabilir.

  • faithless  (16.06.21 22:14:03)
Ben güneş lekeleri için dr a gittim beniökiler çilmiş ve bu aylarda tedavi edilmiyor. Ekim ayında expigmeng ve bir tane daha merhem söyledi emin değilim ama retinol türevi bir kremdi sanırım. Bunları kullanırken mutlaka güneş koruyucu kullanmak gerekiyor. Yaz aylarında arbutin kullanmak güvenli olduğu için arbutin serum kullanıyorum yaklaşık bir aydır fakat böyle şeylerin etkisi uzun sürede görülüyor. Bu yüzden etkisini henüz farketmedim. Birde ben geçen sene limon ve domates sürüyordum bence serumdan daha etkili oluyordu

  • rapisa  (17.06.21 01:04:55)
Yüzümün sol tarafı baya leke görünümünde. Yıllarca gunes lekesi sandım yani devletteki cildiye doktorum oyle demisti. Expigment ve gunes kremi kullandim baya uzun süre, hicbir degisiklik olmadı.

Sonra surp pirgic ermeni hastanesine gittim. Ordaki doktor da bunun lekelenme şeklinde ben olduğunu, sadece lazerle geçebileceğini, dermokozmetigin bir ise yaramayacagini soyledi. Yillarca bosa para dokmusum cidden. Demem o ki oncesinde iyi bir doktora görünmeniz iyi olabilir.

Ve her halukarda gunes kremi+1
  • livaist  (17.06.21 01:17:10)
Sarı kantaron yagi

  • seyyar satıcı  (17.06.21 18:55:59)