array(0) { } ekşi duyuru - Kahvaltiya evde kalan peynirleri degerlendirme
array(0) { }
[]

Kahvaltiya evde kalan peynirleri degerlendirme

Kahvaltidan kalan peynirler var az az, bunlari degerlendirmek icin yarin sabah kahvaltiya nasil bir tarif yapabilirim?
 
Bayıldığım bi şey, peynir salatası. Ufak ufak doğranmış peynir, domates, yeşil soğan, maydanoz, biraz zeytinyağı ve en önemlisi bi çıt kimyon. Enfes ötesi oluyor.

Malzemelere ek olarak sevdiğin herhangi bir şeyi de ekleyebilirsin tabi. Biber falan da koyuyolar mesela ama ben biber sevmediğim için koymuyorum.
  • buff  (14.06.21 23:53:22 ~ 15.06.21 00:16:36) 
peynirli maydanozlu omlet


  • xrated  (14.06.21 23:55:51) 
ben hepsini yiyorum şahsen.


  • lisw  (15.06.21 00:01:54) 
Sigara böreği.


  • bigbadabum  (15.06.21 00:03:31) 
eğer peynir miktarı yeterli ve evde domates de varsa peynirleri böl, küçük küçük parçalar haline getir, çırptığın iki tane yumurtanın içine peynirleri koy karıştır. ondan sonra tercihen bayat ekmekleri dilimle, bu karışımı ekmek dilimlerinin üzerine koy. sonr olarak en üste de ince kesilmiş domates dilimlerini yerleştir ve fırına at.

şu işte,

www.google.com

yok efendim bu iş zor uğraşmam dersem, yağda yumurtaya koy.

afiyet olsun, lop lop yağ dolsun.
  • issiz karga  (15.06.21 00:06:12) 
Cok tesekkurler, cok guzel fikirler


  • balpolen  (15.06.21 00:12:36) 
Peynirin cinsine göre menemene katabilirsiniz( eriyen uzayan peynirler için)
Ezilebilirpeynirler(beyaz,ezine vs) bunları güzelce ezip ince ince maydanoz kıyıp içine baharat ceviz vs karıştırıp gerrkliyse azcık yağ ekleyip kızarmış ekmeğe sürebilirsiniz

  • yazdonumu  (15.06.21 00:58:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.