Üniversiteye Giriş Sınavı

Sınava girerken kol saati serbest mi?
Zaman ayarlamada sorun yaşayan birisi saati bilse iyi olurdu.
Arada anons yapılıyor mu, saat başı gibi?
Oğlum sınava girecek de, ondan soruyorum.
Eğitim planımız değişti ve TYT-AYT'ye hazırlık süreci bu nedenle aksadı.
En azından dengeli bir soru çözme stratejisi izleyebilirdi diye düşündüm.

sınıfta saat var zaten. hatta kameralı saat. tüm sınıfı izliyor.

  • sutlu nescafe  (12.06.21 19:34:46)
dışarıdan etiketi sökülmüş su dışında herhangi bir şey getirmek yasak. tüm sınıflarda saat var. başlangıç ve bitiş saatleri de tahtada yazıyor.

  • hadsafhada  (12.06.21 19:34:48)
Yukarıda verilen bilgilere ek olarak bir sorunuzu da ben yanıtlayayım.
Son 5 dakika haricinde herhangi bir saat bilgilendirmesi yapılmıyor. Bu sınavda her sınıfta dijital saat uygulaması olmayacaktır, ama her sınıfta mutlaka analog saat var.

  • tss  (12.06.21 23:16:44)